Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ciucurova

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Ciucurova ➞ Otopeni Aeroport

miercuri,
29 iun 2022
9 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:35
Cursă specială
3h 25m
06:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 02:35
    Ciucurova Statie Ciucurova

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 06:00
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
06:35
Cursă specială
3h 25m
10:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:35
    Ciucurova Statie Ciucurova

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
08:35
Cursă specială
3h 25m
12:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 08:35
    Ciucurova Statie Ciucurova

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
10:35
Cursă specială
3h 25m
14:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 10:35
    Ciucurova Statie Ciucurova

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
12:05
Cursă specială
3h 25m
15:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:05
    Ciucurova Statie Ciucurova

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
14:05
Cursă specială
3h 25m
17:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:05
    Ciucurova Statie Ciucurova

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
16:35
Cursă specială
3h 25m
20:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:35
    Ciucurova Statie Ciucurova

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 20:00
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
21:05
Cursă specială
3h 25m
00:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 21:05
    Ciucurova Statie Ciucurova

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
23:35
Cursă specială
3h 25m
03:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 23:35
    Ciucurova Statie Ciucurova

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ciucurova - Otopeni Aeroport

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ciucurova - Otopeni Aeroport?

Prețul unei călători cu autocarul de la Ciucurova la Otopeni Aeroport este de 150 RON.

De unde pleacă autocarul din Ciucurova către Otopeni Aeroport?

De la Ciucurova la Otopeni Aeroport circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ciucurova.

Când pleacă autocarul din Ciucurova către Otopeni Aeroport?

Primul autobuz din Ciucurova pleacă la ora 02:35, iar ultimul pleacă la ora 23:35.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ciucurova către Otopeni Aeroport?

Călătoria cu autocarul de la Ciucurova la Otopeni Aeroport, durează 3h 25min.