Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Colina

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Colina ➞ Tulcea

luni,
24 ian 2022
4 curse disponibile

05:35
35m
06:10
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 05:35
    Colina Statie Colina
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 06:10
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
08:55
35m
09:30
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 08:55
    Colina Statie Colina
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 09:30
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:25
35m
14:00
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 13:25
    Colina Statie Colina
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 14:00
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
16:20
35m
16:55
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 16:20
    Colina Statie Colina
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 16:55
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Colina - Tulcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Colina - Tulcea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Colina la Tulcea este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Colina către Tulcea?

De la Colina la Tulcea circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Colina.

Când pleacă autocarul din Colina către Tulcea?

Primul autobuz din Colina pleacă la ora 05:35, iar ultimul pleacă la ora 16:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Colina către Tulcea?

Călătoria cu autocarul de la Colina la Tulcea, durează 35min.