Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Comanesti

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Comănești ➞ Otopeni Aeroport

vineri,
22 ian 2021
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:40 - 07:30
Simpa Trans
4h 50min
Vezi detalii

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT

  1. 02:40
  2. Traseu: (Aeroport) Comanesti - Tg. Ocna - Onesti - Otopeni
    • Dotări:
  3. 07:30
Durată: 4h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:30 - 13:00
Simpa Trans
5h 30min
Vezi detalii

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT

  1. 07:30
  2. Traseu: (Aeroport) Comanesti - Tg. Ocna - Onesti - Otopeni
    • Dotări:
  3. 13:00
Durată: 5h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
13:00 - 18:15
Simpa Trans
5h 15min
Vezi detalii

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT

  1. 13:00
  2. Traseu: (Aeroport) Comanesti - Tg. Ocna - Onesti - Otopeni
    • Dotări:
  3. 18:15
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
17:00 - 22:00
Simpa Trans
5h 00min
Vezi detalii

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT

  1. 17:00
  2. Traseu: (Aeroport) Comanesti - Tg. Ocna - Onesti - Otopeni
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Comănești - Otopeni Aeroport

Care este prețul călătoriei cu autocarul Comănești - Otopeni Aeroport?

Prețul unei călători cu autocarul de la Comănești la Otopeni Aeroport este de 80 RON.

De unde pleacă autocarul din Comănești către Otopeni Aeroport?

De la Comănești la Otopeni Aeroport circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Com Cibo Trans SRL.

Când pleacă autocarul din Comănești către Otopeni Aeroport?

Primul autobuz din Comănești pleacă la ora 02:40, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Comănești către Otopeni Aeroport?

Călătoria Comănești-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 4h 50min și 5h 30min.