Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Comarnic

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Comarnic ➞ Otopeni Aeroport

vineri,
1 iul 2022
18 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:50
Cursă specială
1h 00m
01:50
JetCab
Vezi detalii

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 00:50
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Minivan: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
    • Dotări:
  3. 01:50
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
01:50
Cursă specială
1h 10m
03:00
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 01:50
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 03:00
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
02:20
Cursă specială
1h 00m
03:20
JetCab
Vezi detalii

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 02:20
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Minivan: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
    • Dotări:
  3. 03:20
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
04:40
Cursă specială
1h 10m
05:50
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 04:40
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 05:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
05:20
Cursă specială
1h 00m
06:20
JetCab
Vezi detalii

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 05:20
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Minivan: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
    • Dotări:
  3. 06:20
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
07:10
Cursă specială
1h 10m
08:20
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:10
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 08:20
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
08:20
Cursă specială
1h 00m
09:20
JetCab
Vezi detalii

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 08:20
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Minivan: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
    • Dotări:
  3. 09:20
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
08:40
Cursă specială
1h 10m
09:50
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 08:40
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 09:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
11:10
Cursă specială
1h 10m
12:20
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 11:10
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:20
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
11:20
Cursă specială
1h 00m
12:20
JetCab
Vezi detalii

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 11:20
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Minivan: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
    • Dotări:
  3. 12:20
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
13:10
Cursă specială
1h 10m
14:20
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 13:10
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:20
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
13:20
Cursă specială
1h 00m
14:20
JetCab
90lei
Vezi detalii

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 13:20
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Microbuz: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
  3. 14:20
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
14:20
Cursă specială
1h 00m
15:20
JetCab
Vezi detalii

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:20
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Minivan: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
    • Dotări:
  3. 15:20
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
15:40
Cursă specială
1h 10m
16:50
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:40
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 16:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
17:20
Cursă specială
1h 00m
18:20
JetCab
Vezi detalii

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:20
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Minivan: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
    • Dotări:
  3. 18:20
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
17:40
Cursă specială
1h 10m
18:50
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:40
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 18:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
19:40
Cursă specială
1h 10m
20:50
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 19:40
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 20:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
19:50
Cursă specială
1h 00m
20:50
JetCab
Vezi detalii

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 19:50
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Minivan: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
    • Dotări:
  3. 20:50
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
23:10
Cursă specială
1h 10m
00:20
Direct Aeroport
65lei
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D

Cursă suspendată în această zi.

+40737503503 - NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 23:10
  2. Cursă specială
    Autocar: Brasov - Otopeni
    • Dotări:
  3. 00:20 +1 zi
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2022
23:20
Cursă specială
1h 00m
00:20
JetCab
Vezi detalii

Info:+4-0762-112.888

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 23:20
    Comarnic Rompetrol
  2. Cursă specială
    Minivan: TUR BRASOV-OTOPENI AEROPORT
    • Dotări:
  3. 00:20 +1 zi
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Vosarb City SRL | Ultima actualizare: 06/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Comarnic - Otopeni Aeroport

Care este prețul călătoriei cu autocarul Comarnic - Otopeni Aeroport?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Comarnic la Otopeni Aeroport este cuprins între 60 și 90 RON.

De unde pleacă autocarul din Comarnic către Otopeni Aeroport?

De la Comarnic la Otopeni Aeroport circulă 20 autobuze cu plecare din stațiile Rompetrol, PRIMARIE COMARNIC.

Când pleacă autocarul din Comarnic către Otopeni Aeroport?

Primul autobuz din Comarnic pleacă la ora 00:50, iar ultimul pleacă la ora 23:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Comarnic către Otopeni Aeroport?

Călătoria Comarnic-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 1h 00min și 1h 10min.