Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Constanta

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Constanța ➞ Adjud

luni,
29 nov 2021
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

11:20
5h 40m
17:00
Aventin
Vezi detalii

Aventin

Aventin Trade SRL

Cu transfer in loc. Braila. in functie de nr rezervarilor circula autocar. tarife valabile numai ptr platile online.

  1. 11:20
  2. Microbuz: Constanta - Braila - Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 17:00
    Adjud Monument
Durată: 5h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 04/2021
20:00
5h 15m
01:15
Compania RVG
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

TELEFON SOFERI-PLECARI ZILE IMPARE:0743.274.274, PLECARI ZILE PARE:0746.274.274

  1. 20:00
  2. Autocar: Constanta - Suceava
    • Dotări:
  3. 01:15 +1 zi
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 11/2021
06:30
5h 45m
12:15
Pristyl
Vezi detalii

circula tot timpul anului

  1. 06:30
  2. Autocar: Constanta - Dorohoi
  3. 12:15
Durată: 5h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 11/2021
17:00
6h 00m
23:00
Pristyl
Vezi detalii

circula tot timpul anului

  1. 17:00
  2. Autocar: Constanta - Dorohoi
  3. 23:00
Durată: 6h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 11/2021
18:00
5h 30m
23:30
Trans Dor
-
Vezi detalii

Trans Dor

S.C. Lorion S.R.L.

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0748033406, pentru zilele impare 0748033407

  1. 18:00
  2. Autocar: Constanta - Braila - Bacau - Botosani
    • Dotări:
  3. 23:30
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: S.C. Lorion S.R.L. | Ultima actualizare: 10/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Adjud

Care este prețul călătoriei cu autocarul Constanța - Adjud?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Constanța la Adjud este cuprins între 80 și 105 RON.

De unde pleacă autocarul din Constanța către Adjud?

De la Constanța la Adjud circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR).

Când pleacă autocarul din Constanța către Adjud?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Adjud?

Călătoria Constanța-Adjud cu autocarul, durează între 5h 15min și 6h 00min.