Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Constanta

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Constanța ➞ Costinești

duminică,
27 sep 2020
16 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:30 - 07:15
Horas
45min
Vezi detalii

Horas

CIRCULA SAMBATA-LUNI-MIERCURI .

  1. 06:30
  2. Traseu: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 07:15
    Costinesti Bifurcatie (DN)
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 09/2020
05:35 - 06:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 05:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 06:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
06:35 - 07:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 06:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 07:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:35 - 08:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 07:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 08:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:35 - 09:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 08:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 09:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
09:35 - 10:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 09:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 10:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
10:35 - 11:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 10:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 11:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:35 - 12:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 11:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 12:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:35 - 13:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 12:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 13:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:35 - 14:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 13:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 14:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:35 - 15:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 14:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 15:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:35 - 16:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 15:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 16:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:35 - 17:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 16:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 17:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:35 - 18:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 17:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 18:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:35 - 19:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 18:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 19:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
19:35 - 20:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 19:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Traseu: CT Constanta - Costinesti
  3. 20:25
    Costinesti Statie Costinesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Costinești

De unde pleacă autocarul din Constanța către Costinești?

De la Constanța la Costinești circulă 57 autobuze cu plecare din stațiile Statie Constanta, Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR), KAUFLAND - STATIE 48.

Când pleacă autocarul din Constanța către Costinești?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 19:35.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Costinești?

Călătoria Constanța-Costinești cu autocarul, durează între 25min și 50min.