Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Corund

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Corund ➞ Vlăhița

sâmbătă,
19 sep 2020
1 curse disponibile

09:55 - 11:19
Balint Trans
1h 24min
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Via; Balauseri,Sovata,Praid,Corund,Homorod,Vlahita.

  1. 09:55
    Corund Statie Corund
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Miercurea Ciuc
  3. 11:19
    Vlahita Statie Vlahita
Durată: 1h 24min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 09/2020
12:05 - 13:20
Balint Trans
1h 15min
Vezi detalii

Circula doar in ZILELE IMPARE

  1. 12:05
    Corund Statie Corund
  2. Traseu: Targu Mures - Sovata - Odorhei - M.Ciuc - Tg.Secuiesc - Covasna
  3. 13:20
    Vlahita Statie Vlahita
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 09/2020
14:25 - 15:49
Balint Trans
1h 24min
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via : Vlahita, Homorod, Odorheiu Secuiesc, Corund, Praid,Sovata,

  1. 14:25
    Corund Statie Corund
  2. Traseu: Sovata - Odorhei - Miercurea Ciuc
  3. 15:49
    Vlahita Statie Vlahita
Durată: 1h 24min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Corund - Vlăhița

Care este prețul călătoriei cu autocarul Corund - Vlăhița?

Prețul unei călători cu autocarul de la Corund la Vlăhița este de 18 RON.

De unde pleacă autocarul din Corund către Vlăhița?

De la Corund la Vlăhița circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Corund.

Când pleacă autocarul din Corund către Vlăhița?

Primul autobuz din Corund pleacă la ora 09:55, iar ultimul pleacă la ora 14:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Corund către Vlăhița?

Călătoria Corund-Vlăhița cu autocarul, durează între 1h 15min și 1h 24min.