Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Coșeni ➞ Lunca Câlnicului

miercuri,
10 aug 2022
3 curse disponibile

00:00
7h 57m
07:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 00:00
    Coseni Statie Coseni
  2. Midibus: 11 Covasna - Brasov
  3. 07:57
    Lunca Calnicului Statie Lunca Calnicului
Durată: 7h 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 07/2022
15:07
14m
15:21
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 15:07
    Coseni Statie Coseni
  2. Midibus: 11 Covasna - Brasov
  3. 15:21
    Lunca Calnicului Statie Lunca Calnicului
Durată: 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 07/2022
19:07
15m
19:22
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 19:07
    Coseni Statie Coseni
  2. Midibus: 11 Covasna - Brasov
  3. 19:22
    Lunca Calnicului Statie Lunca Calnicului
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Coșeni - Lunca Câlnicului

Despre Coșeni - Lunca Câlnicului

De unde pleacă autocarul din Coșeni către Lunca Câlnicului?

De la Coșeni la Lunca Câlnicului circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Coseni.

Când pleacă autocarul din Coșeni către Lunca Câlnicului?

Primul autobuz din Coșeni pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 19:07.

Cât durează călătoria cu autocarul din Coșeni către Lunca Câlnicului?

Călătoria Coșeni-Lunca Câlnicului cu autocarul, durează între 14min și 7h 57min.