Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Costinesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Costinești ➞ Constanța

joi,
1 oct 2020
16 curse disponibile

Bilete disponibile online

21:10 - 22:00
Horas
50min
Vezi detalii

Horas

CIRCULA DUMINICA-MARTI- JOI.

  1. 21:10
    Costinesti Bifurcatie (DN)
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Ramnicu Valcea - Sibiu
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 09/2020
05:35 - 06:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 05:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 06:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
06:35 - 07:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 06:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 07:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:35 - 08:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 07:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 08:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:35 - 09:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 08:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 09:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
09:35 - 10:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 09:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 10:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
10:35 - 11:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 10:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 11:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:35 - 12:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 11:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 12:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:35 - 13:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 12:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 13:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:35 - 14:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 13:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 14:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:35 - 15:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 14:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 15:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:35 - 16:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 15:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 16:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:35 - 17:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 16:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 17:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:35 - 18:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 17:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 18:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:35 - 19:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 18:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 19:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014
19:35 - 20:25
Metropolitan
50min
-
Vezi detalii

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Agigea/Eforie/Tuzla

  1. 19:35
    Costinesti Statie Costinesti
  2. Traseu: CT Costinesti - Constanta
  3. 20:25
    Constanta Statie Constanta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: METROPOLITAN SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Costinești - Constanța

De unde pleacă autocarul din Costinești către Constanța?

De la Costinești la Constanța circulă 51 autobuze cu plecare din stațiile Statie Costinesti, intersesctie Costinesti, Bifurcatie (DN), De la adresa.

Când pleacă autocarul din Costinești către Constanța?

Primul autobuz din Costinești pleacă la ora 05:35, iar ultimul pleacă la ora 21:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Costinești către Constanța?

Călătoria cu autocarul de la Costinești la Constanța, durează 50min.