Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cozia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cozia ➞ Iași

joi,
28 oct 2021
5 curse disponibile

09:37
45m
10:22
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 09:37
    Cozia Statie Cozia
  2. Autocar: Husi - Iasi
  3. 10:22
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
13:07
45m
13:52
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 13:07
    Cozia Statie Cozia
  2. Autocar: Husi - Iasi
  3. 13:52
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
16:37
45m
17:22
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 16:37
    Cozia Statie Cozia
  2. Autocar: Husi - Iasi
  3. 17:22
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
18:52
45m
19:37
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 18:52
    Cozia Statie Cozia
  2. Autocar: Husi - Iasi
  3. 19:37
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
20:37
45m
21:22
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 20:37
    Cozia Statie Cozia
  2. Autocar: Husi - Iasi
  3. 21:22
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cozia - Iași

De unde pleacă autocarul din Cozia către Iași?

De la Cozia la Iași circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Cozia.

Când pleacă autocarul din Cozia către Iași?

Primul autobuz din Cozia pleacă la ora 09:37, iar ultimul pleacă la ora 20:37.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cozia către Iași?

Călătoria cu autocarul de la Cozia la Iași, durează 45min.