Filtrează rezultate

General

Plecare din Craiova

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Craiova ➞ Drăgășani

vineri,
14 aug 2020
3 curse disponibile

06:00 - 07:28
DACOS
1h 28min
-
Vezi detalii

Numar statii 5

  1. 06:00
  2. Traseu: Craiova - Ramnicu Valcea
  3. 07:28
    Dragasani Cromtrans
Durată: 1h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
08:30 - 10:05
Balint Trans
1h 35min
Vezi detalii

Via:Tarnaveni,Medias,Sibiu,Calimanesti,Rm.Valcea,Dragasani, Ganeasa(legatura pt Slatina),Bals 0265.999 Tarif Normal (Luni - Vineri ora 8 - 20)

  1. 08:30
  2. Traseu: Craiova - Sibiu -Targu Mures
    • Dotări:
  3. 10:05
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 07/2020
19:09 - 20:38
DACOS
1h 29min
-
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 19:09
  2. Traseu: Timisoara - Ramnicu Valcea
  3. 20:38
    Dragasani Cromtrans
Durată: 1h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 04/2018

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Craiova - Drăgășani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Craiova - Drăgășani?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Craiova la Drăgășani este cuprins între 22 și 24 RON.

De unde pleacă autocarul din Craiova către Drăgășani?

De la Craiova la Drăgășani circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara A.C.O.T.P. Dolj (Bacriz), Autogara Craiova Nord (Pelendava SA).

Când pleacă autocarul din Craiova către Drăgășani?

Primul autobuz din Craiova pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:09.

Cât durează călătoria cu autocarul din Craiova către Drăgășani?

Călătoria Craiova-Drăgășani cu autocarul, durează între 1h 28min și 1h 35min.