Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Cristian ➞ Râşnov

marţi,
7 feb 2023
18 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:38
07m
08:45
Transmontana
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
Opinii călători

0726922277; 0723397890; Program: orele 8:00- 16:00

Nu a circulat? Semnalați aici (11 comentarii)

  1. 08:38
    Cristian Statie Cristian
  2. Microbuz: RETUR Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 08:45
    Râşnov Statie Rasnov
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2023
07:09
10m
07:19
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 07:09
    Cristian Statie Cristian
  2. Autocar: 9 Brasov - Pitesti
  3. 07:19
    Râşnov Statie Rasnov
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2022
07:17
10m
07:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 07:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 07:18
  3. 07:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 07:28
  6. 07:30
  7. 07:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
08:17
10m
08:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 08:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 08:18
  3. 08:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 08:28
  6. 08:30
  7. 08:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
09:17
10m
09:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 09:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 09:18
  3. 09:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 09:28
  6. 09:30
  7. 09:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
10:14
10m
10:24
Antares Transport
-
Vezi detalii
  1. 10:14
    Cristian Statie Cristian
  2. 2BV
    Autocar: 2BV Brasov - Rasnov - Bran - Moeciu De Sus - Campulung - Curtea De Arges - Ramnicu-valcea
  3. 10:24
    Râşnov Statie Rasnov
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 11/2022
10:17
10m
10:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 10:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 10:18
  3. 10:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 10:28
  6. 10:30
  7. 10:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
11:17
10m
11:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 11:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 11:18
  3. 11:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 11:28
  6. 11:30
  7. 11:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
12:17
10m
12:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 12:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 12:18
  3. 12:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 12:28
  6. 12:30
  7. 12:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
13:17
10m
13:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 13:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 13:18
  3. 13:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 13:28
  6. 13:30
  7. 13:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
14:17
10m
14:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 14:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 14:18
  3. 14:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 14:28
  6. 14:30
  7. 14:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
15:17
10m
15:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 15:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 15:18
  3. 15:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 15:28
  6. 15:30
  7. 15:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
16:17
10m
16:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 16:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 16:18
  3. 16:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 16:28
  6. 16:30
  7. 16:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
17:17
10m
17:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 17:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 17:18
  3. 17:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 17:28
  6. 17:30
  7. 17:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
18:17
10m
18:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 18:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 18:18
  3. 18:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 18:28
  6. 18:30
  7. 18:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
19:17
10m
19:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 19:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 19:18
  3. 19:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 19:28
  6. 19:30
  7. 19:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
20:17
10m
20:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 20:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 20:18
  3. 20:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 20:28
  6. 20:30
  7. 20:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
21:17
10m
21:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 21:17
    Cristian Cristian Nord
  2. 21:18
  3. 21:20
  4. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  5. 21:28
  6. 21:30
  7. 21:27
    Râşnov Florilor
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cristian - Râşnov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cristian - Râşnov?

Prețul unei călători cu autocarul de la Cristian la Râşnov este de 4 RON.

De unde pleacă autocarul din Cristian către Râşnov?

De la Cristian la Râşnov circulă 138 autobuze cu plecare din stațiile Statie Cristian, Cristian Sud, Cristian Centru, Cristian Nord.

Când pleacă autocarul din Cristian către Râşnov?

Primul autobuz din Cristian pleacă la ora 07:09, iar ultimul pleacă la ora 21:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cristian către Râşnov?

Călătoria Cristian-Râşnov cu autocarul, durează între 07min și 13min.