Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Crivesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Crivești ➞ Pașcani

miercuri,
8 dec 2021
5 curse disponibile

07:00
30m
07:30
Sprinter AGM SRL
-
Vezi detalii

via Gura Badilitei

  1. 07:00
    Crivesti Statie Crivesti
  2. Microbuz: IS Crivesti (Vanatori) - Pascani
  3. 07:30
    Pascani Statie Pascani
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Sprinter AGM SRL | Ultima actualizare: 01/2014
09:40
30m
10:10
Sprinter AGM SRL
-
Vezi detalii

via Gura Badilitei

  1. 09:40
    Crivesti Statie Crivesti
  2. Microbuz: IS Crivesti (Vanatori) - Pascani
  3. 10:10
    Pascani Statie Pascani
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Sprinter AGM SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:00
30m
11:30
Sprinter AGM SRL
-
Vezi detalii

via Gura Badilitei

  1. 11:00
    Crivesti Statie Crivesti
  2. Microbuz: IS Crivesti (Vanatori) - Pascani
  3. 11:30
    Pascani Statie Pascani
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Sprinter AGM SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:40
30m
15:10
Sprinter AGM SRL
-
Vezi detalii

via Gura Badilitei

  1. 14:40
    Crivesti Statie Crivesti
  2. Microbuz: IS Crivesti (Vanatori) - Pascani
  3. 15:10
    Pascani Statie Pascani
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Sprinter AGM SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:40
30m
18:10
Sprinter AGM SRL
-
Vezi detalii

via Gura Badilitei

  1. 17:40
    Crivesti Statie Crivesti
  2. Microbuz: IS Crivesti (Vanatori) - Pascani
  3. 18:10
    Pascani Statie Pascani
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Sprinter AGM SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Crivești - Pașcani

De unde pleacă autocarul din Crivești către Pașcani?

De la Crivești la Pașcani circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Crivesti.

Când pleacă autocarul din Crivești către Pașcani?

Primul autobuz din Crivești pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 17:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Crivești către Pașcani?

Călătoria cu autocarul de la Crivești la Pașcani, durează 30min.