Filtrează rezultate

General

Plecare din Daita

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Dăița ➞ Giurgiu

duminică,
5 iul 2020
4 curse disponibile

08:30 - 08:50
Liber Trans
20min
3lei?
Vezi detalii

confort sporit

  1. 08:30
  2. Traseu: Retur Pentru Giurgiu-singureni
  3. 08:50
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: LIBER TRANS COM | Ultima actualizare: 02/2007
13:10 - 13:30
Liber Trans
20min
3lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

confort sporit

  1. 13:10
  2. Traseu: Retur Pentru Giurgiu-singureni
  3. 13:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: LIBER TRANS COM | Ultima actualizare: 02/2007
15:30 - 15:50
Liber Trans
20min
3lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

confort sporit

  1. 15:30
  2. Traseu: Retur Pentru Giurgiu-singureni
  3. 15:50
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: LIBER TRANS COM | Ultima actualizare: 02/2007
19:30 - 19:50
Liber Trans
20min
3lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

confort sporit

  1. 19:30
  2. Traseu: Retur Pentru Giurgiu-singureni
  3. 19:50
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: LIBER TRANS COM | Ultima actualizare: 02/2007

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Dăița - Giurgiu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Dăița - Giurgiu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Dăița la Giurgiu este de 3 RON.

De unde pleacă autocarul din Dăița către Giurgiu?

De la Dăița la Giurgiu circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile autogara Liber Trans Com.

Când pleacă autocarul din Dăița către Giurgiu?

Primul autobuz din Dăița pleacă la ora 08:30, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Dăița către Giurgiu?

Călătoria cu autocarul de la Dăița la Giurgiu, durează 20min.