Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Danes

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Daneș ➞ Sighișoara

miercuri,
27 ian 2021
5 curse disponibile

05:10 - 05:29
Kokell Sthal Impex SRL
19min
-
Vezi detalii

Kokell Sthal Impex SRL

via cod traseu vechi 119

  1. 05:10
    Danes Statie Danes
  2. Traseu: MS Danes - Sighisoara
  3. 05:29
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Kokell Sthal Impex SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:30 - 07:49
Kokell Sthal Impex SRL
19min
-
Vezi detalii

Kokell Sthal Impex SRL

via cod traseu vechi 119

  1. 07:30
    Danes Statie Danes
  2. Traseu: MS Danes - Sighisoara
  3. 07:49
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Kokell Sthal Impex SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:15 - 13:34
Kokell Sthal Impex SRL
19min
-
Vezi detalii

Kokell Sthal Impex SRL

via cod traseu vechi 119

  1. 13:15
    Danes Statie Danes
  2. Traseu: MS Danes - Sighisoara
  3. 13:34
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Kokell Sthal Impex SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:45 - 17:04
Kokell Sthal Impex SRL
19min
-
Vezi detalii

Kokell Sthal Impex SRL

via cod traseu vechi 119

  1. 16:45
    Danes Statie Danes
  2. Traseu: MS Danes - Sighisoara
  3. 17:04
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Kokell Sthal Impex SRL | Ultima actualizare: 01/2014
21:10 - 21:29
Kokell Sthal Impex SRL
19min
-
Vezi detalii

Kokell Sthal Impex SRL

via cod traseu vechi 119

  1. 21:10
    Danes Statie Danes
  2. Traseu: MS Danes - Sighisoara
  3. 21:29
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Kokell Sthal Impex SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Daneș - Sighișoara

De unde pleacă autocarul din Daneș către Sighișoara?

De la Daneș la Sighișoara circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Danes.

Când pleacă autocarul din Daneș către Sighișoara?

Primul autobuz din Daneș pleacă la ora 05:10, iar ultimul pleacă la ora 21:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Daneș către Sighișoara?

Călătoria cu autocarul de la Daneș la Sighișoara, durează 19min.