Filtrează rezultate

General

Plecare din Desenzano

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Desenzano, Italia ➞ Oradea, Romania

joi,
9 iul 2020
0 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:15 - 02:00
Alverstur
18h 45min
Vezi detalii

Circulă doar miercuri

Rezervări prin telefon: +40754022253; +393289041835; +37369259712

  1. 07:15
    Desenzano Stazione FS
  2. Traseu: Italia - Romania
  3. 02:00 +1 zi
Durată: 18h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Alvers Trans SRL | Ultima actualizare: 02/2020
14:00 - 09:15
TARSIN
19h 15min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.

Nu mai circulă din 10.04.2020.

  1. 14:00
    Desenzano Peco Monte - Alto
  2. Traseu: RETUR A8: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Genova)
    • Dotări:
  3. 09:15 +1 zi
Durată: 19h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 07:00
TARSIN
17h 00min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.

Circulă doar duminică

  1. 14:00
    Desenzano Peco Monte - Alto
  2. Traseu: A1: ITALIA (Torino) - ROMANIA (Radauti)
  3. 07:00 +1 zi
Durată: 17h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Desenzano - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Desenzano - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Desenzano la Oradea este de 370 RON.

De unde pleacă autocarul din Desenzano către Oradea?

De la Desenzano la Oradea circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Peco Monte - Alto, Stazione FS.

Când pleacă autocarul din Desenzano către Oradea?

Primul autobuz din Desenzano pleacă la ora 07:15, iar ultimul pleacă la ora 14:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Desenzano către Oradea?

Călătoria Desenzano-Oradea cu autocarul, durează între 17h 00min și 19h 15min.