Filtrează rezultate

General

Plecare din Domasnea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Domașnea ➞ Lugoj

marţi,
4 aug 2020
5 curse disponibile

08:29 - 10:00
DROBETA
1h 31min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 08:29
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 1h 31min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
09:40 - 10:50
DROBETA
1h 10min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 09:40
  2. Traseu: Targu Jiu -Motru-Timisoara
    • Dotări:
  3. 10:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
11:59 - 13:30
DROBETA
1h 31min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 11:59
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 13:30
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
16:14 - 17:45
DROBETA
1h 31min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 16:14
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 17:45
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
19:14 - 20:45
DROBETA
1h 31min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 19:14
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 20:45
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Domașnea - Lugoj

De unde pleacă autocarul din Domașnea către Lugoj?

De la Domașnea la Lugoj circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Halta Domasnea Cornea, Statie centura Domasnea.

Când pleacă autocarul din Domașnea către Lugoj?

Primul autobuz din Domașnea pleacă la ora 08:29, iar ultimul pleacă la ora 19:14.

Cât durează călătoria cu autocarul din Domașnea către Lugoj?

Călătoria Domașnea-Lugoj cu autocarul, durează între 1h 10min și 1h 31min.