Filtrează rezultate

General

Plecare din Dorobantu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Dorobanțu ➞ Călărași

miercuri,
12 aug 2020
6 curse disponibile

08:57 - 09:45
C&I Grup
48min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 08:57
    Dorobantu Statie Dorobantu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
12:17 - 13:00
C&I Grup
43min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 12:17
    Dorobantu Statie Dorobantu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 12:56
  4. 13:00
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
14:17 - 15:00
C&I Grup
43min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 14:17
    Dorobantu Statie Dorobantu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 14:56
  4. 15:00
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
17:22 - 18:10
C&I Grup
48min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 17:22
    Dorobantu Statie Dorobantu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
20:02 - 20:45
C&I Grup
43min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 20:02
    Dorobantu Statie Dorobantu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
21:47 - 22:30
C&I Grup
43min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 21:47
    Dorobantu Statie Dorobantu
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Dorobanțu - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Dorobanțu - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Dorobanțu la Călărași este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Dorobanțu către Călărași?

De la Dorobanțu la Călărași circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Dorobantu.

Când pleacă autocarul din Dorobanțu către Călărași?

Primul autobuz din Dorobanțu pleacă la ora 08:57, iar ultimul pleacă la ora 21:47.

Cât durează călătoria cu autocarul din Dorobanțu către Călărași?

Călătoria Dorobanțu-Călărași cu autocarul, durează între 39min și 48min.