Filtrează rezultate

General

Plecare din Dragesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Drăgești ➞ Hidișel

sâmbătă,
15 aug 2020
0 curse disponibile

07:15 - 07:24
Bus Trans Valcea
09min
4lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 07:15
    Dragesti Statie Dragesti
  2. Traseu: Stei - Oradea
  3. 07:24
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 09min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
10:00 - 10:09
Bus Trans Valcea
09min
4lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 10:00
    Dragesti Statie Dragesti
  2. Traseu: Stei - Oradea
  3. 10:09
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 09min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
16:00 - 16:09
Bus Trans Valcea
09min
4lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 16:00
    Dragesti Statie Dragesti
  2. Traseu: Stei - Oradea
  3. 16:09
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 09min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
19:30 - 19:39
Bus Trans Valcea
09min
4lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 19:30
    Dragesti Statie Dragesti
  2. Traseu: Stei - Oradea
  3. 19:39
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 09min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Drăgești - Hidișel

Care este prețul călătoriei cu autocarul Drăgești - Hidișel?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Drăgești la Hidișel este cuprins între 3 și 4 RON.

De unde pleacă autocarul din Drăgești către Hidișel?

De la Drăgești la Hidișel circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Dragesti.

Când pleacă autocarul din Drăgești către Hidișel?

Primul autobuz din Drăgești pleacă la ora 07:15, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Drăgești către Hidișel?

Călătoria cu autocarul de la Drăgești la Hidișel, durează 09min.