Filtrează rezultate

General

Plecare din Draguseni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Drăgușeni ➞ Pașcani

sâmbătă,
4 iul 2020
12 curse disponibile

06:24 - 06:52
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 06:24
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 06:56
  4. 06:52
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
07:09 - 07:37
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 07:09
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 07:41
  4. 07:37
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
07:54 - 08:22
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 07:54
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 08:26
  4. 08:22
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
09:24 - 09:52
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 09:24
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 09:56
  4. 09:52
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
11:09 - 11:37
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 11:09
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 11:41
  4. 11:37
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
12:09 - 12:37
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 12:09
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 12:41
  4. 12:37
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
12:09 - 13:37
INTERTRANS COMPANY
1h 28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 12:09
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 13:41
  4. 13:37
Durată: 1h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
13:54 - 14:22
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 13:54
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 14:26
  4. 14:22
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
15:09 - 15:37
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 15:09
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 15:41
  4. 15:37
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
16:24 - 16:52
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 16:24
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 16:56
  4. 16:52
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
18:09 - 18:37
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 18:09
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 18:41
  4. 18:37
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020
19:24 - 19:52
INTERTRANS COMPANY
28min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 19:24
    Draguseni Statie Draguseni
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 19:56
  4. 19:52
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 02/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Drăgușeni - Pașcani

De unde pleacă autocarul din Drăgușeni către Pașcani?

De la Drăgușeni la Pașcani circulă 24 autobuze cu plecare din stațiile Statie Draguseni.

Când pleacă autocarul din Drăgușeni către Pașcani?

Primul autobuz din Drăgușeni pleacă la ora 06:24, iar ultimul pleacă la ora 19:24.

Cât durează călătoria cu autocarul din Drăgușeni către Pașcani?

Călătoria Drăgușeni-Pașcani cu autocarul, durează între 28min și 1h 32min.