Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Durankulak

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Durankulak, Bulgaria ➞ Constanța, Romania

joi,
1 oct 2020
4 curse disponibile

13:30 - 15:10
Mercado Sud
1h 40min
60lei
Vezi detalii

Mercado Sud

Circula in perioada 15 iunie-15 septembrie si 28 decembrie-04 ianuarie Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil!

  1. 13:30
    Durankulak LA SOSEA
  2. Traseu: Primorsko (Bulgaria) - Constanta
    • Dotări:
  3. 15:10
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2020
14:40 - 16:00
Mercado Sud
1h 20min
60lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0721.643210 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

  1. 14:40
    Durankulak LA SOSEA
  2. Traseu: Varna (Bulgaria) - Constanta
    • Dotări:
  3. 16:00
    Constanta Gara CFR
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2020
17:40 - 19:00
Mercado Sud
1h 20min
60lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0721.643210 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

  1. 17:40
    Durankulak LA SOSEA
  2. Traseu: Varna (Bulgaria) - Constanta
    • Dotări:
  3. 19:00
    Constanta Gara CFR
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2020
19:20 - 21:00
Mercado Sud
1h 40min
60lei
Vezi detalii

Circula in perioada 15 iunie-15 septembrie si 28 decembrie-04 ianuarie Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil!

  1. 19:20
    Durankulak LA SOSEA
  2. Traseu: Primorsko (Bulgaria) - Constanta
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Durankulak - Constanța

Care este prețul călătoriei cu autocarul Durankulak - Constanța?

Prețul unei călători cu autocarul de la Durankulak la Constanța este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Durankulak către Constanța?

De la Durankulak la Constanța circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile LA SOSEA.

Când pleacă autocarul din Durankulak către Constanța?

Primul autobuz din Durankulak pleacă la ora 13:30, iar ultimul pleacă la ora 19:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Durankulak către Constanța?

Călătoria Durankulak-Constanța cu autocarul, durează între 1h 20min și 1h 40min.