Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Durankulak

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Durankulak, Bulgaria ➞ Eforie Nord, Romania

luni,
27 iun 2022
5 curse disponibile

13:30
1h 25m
14:55
Mercado Sud
70lei
Vezi detalii

Mercado Sud

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

Circula in perioada 20 aprilie-30 septembrie si 28 decembrie-04 ianuarie Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil!

  1. 13:30
    Durankulak LA SOSEA
  2. Autocar: Primorsko (Bulgaria) - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:55
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 04/2022
14:25
1h 15m
15:40
Mercado Sud
70lei
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

CIRCULA ZILNIC IN FUNCTIE DE SOLICITARI!Tarifele sunt valabile doar pentru achizitia on line! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265779,0724242405, 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala

  1. 14:25
    Durankulak LA SOSEA
  2. Microbuz: RETUR Constanta(Romania)-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile de aur - Varna (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 15:40
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 04/2022
14:40
1h 10m
15:50
Mercado Sud
70lei
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

CIRCULA IN PERIOADA 20 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265.779 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

  1. 14:40
    Durankulak LA SOSEA
  2. Autocar: Varna(Bulgaria)-Nisipurile de Aur- Albena- Balcic-Mangalia- Constanta(Romania)
    • Dotări:
  3. 15:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 04/2022
17:40
1h 10m
18:50
Mercado Sud
70lei
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

CIRCULA IN PERIOADA 20 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265.779 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

  1. 17:40
    Durankulak LA SOSEA
  2. Autocar: Varna(Bulgaria)-Nisipurile de Aur- Albena- Balcic-Mangalia- Constanta(Romania)
    • Dotări:
  3. 18:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 04/2022
19:20
1h 25m
20:45
Mercado Sud
70lei
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

Circula in perioada 20 aprilie-30 septembrie si 28 decembrie-04 ianuarie Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil!

  1. 19:20
    Durankulak LA SOSEA
  2. Autocar: Primorsko (Bulgaria) - Constanta
    • Dotări:
  3. 20:45
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Durankulak - Eforie Nord

Care este prețul călătoriei cu autocarul Durankulak - Eforie Nord?

Prețul unei călători cu autocarul de la Durankulak la Eforie Nord este de 70 RON.

De unde pleacă autocarul din Durankulak către Eforie Nord?

De la Durankulak la Eforie Nord circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile LA SOSEA.

Când pleacă autocarul din Durankulak către Eforie Nord?

Primul autobuz din Durankulak pleacă la ora 13:30, iar ultimul pleacă la ora 19:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Durankulak către Eforie Nord?

Călătoria Durankulak-Eforie Nord cu autocarul, durează între 1h 10min și 1h 25min.