Filtrează rezultate

General

Plecare din Ernei

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ernei ➞ Sovata

joi,
6 aug 2020
3 curse disponibile

06:45 - 07:59
Balint Trans
1h 14min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 06:45
    Ernei Statie Ernei
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 07:59
Durată: 1h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
10:45 - 11:59
Balint Trans
1h 14min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 10:45
    Ernei Statie Ernei
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 11:59
Durată: 1h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
13:45 - 14:59
Balint Trans
1h 14min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 13:45
    Ernei Statie Ernei
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
  3. 14:59
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
15:45 - 16:59
Balint Trans
1h 14min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 15:45
    Ernei Statie Ernei
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 16:59
Durată: 1h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ernei - Sovata

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ernei - Sovata?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Ernei la Sovata este cuprins între 15 și 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Ernei către Sovata?

De la Ernei la Sovata circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ernei.

Când pleacă autocarul din Ernei către Sovata?

Primul autobuz din Ernei pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 15:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ernei către Sovata?

Călătoria cu autocarul de la Ernei la Sovata, durează 1h 14min.