Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Fagaras

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Făgăraș ➞ Adjud

sâmbătă,
28 mai 2022
13 curse disponibile

Bilete disponibile online

10:00
Cursă specială
3h 45m
13:45
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ON-LINE 24/7/365 |WWW EMMALINES RO |Cursa rapidă directa/charter!Program cu caracter orientativ,pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii!TEL☎️.:0753.351.986.

  1. 10:00
    Fagaras Romarta

  2. C1R
    Cursă specială
    Microbuz: C1R Floresti(CJ)-Cluj-Alba-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 13:45
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2022
10:00
Cursă specială
3h 40m
13:40
STARCOF
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24 PENTRU ORICE INFORMAȚIE DORIȚI CÂT ȘI PENTRU REZEVARI TELEFONICE!!! VA MULȚUMIM!!!

  1. 10:00
    Fagaras Complex Negoiu
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 13:40
    Adjud Parcare OMV
Durată: 3h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
15:30
Cursă specială
4h 12m
19:42
TFT
Vezi detalii

CU BILETE CUMPARATE ONLINE CALATORII AU PRIORITATE. LA CUMPARAREA BILETELOR ONLINE DUS-INTORS OFERIM REDUCERE 5 % VA ASTEPTAM CU DRAG..CIRCULA IN FIECARE ZI CURSA DIRECTA CHARTER.SE POATE CIRCULA INPREUNA CU ANIMALE DE COMPANIE DE TALIE MICA IN

  1. 15:30
    Fagaras Romarta
  2. Cursă specială
    Microbuz: FLORESTI-CLUJ-AIUD-TEIUS-ALBA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-T SECUIESC-ONESTI-FOCSANI-GALATI-BRAILA
    • Dotări:
  3. 19:42
Durată: 4h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 05/2022
16:00
Cursă specială
3h 30m
19:30
STARCOF
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24 PENTRU ORICE INFORMAȚIE DORIȚI CÂT ȘI PENTRU REZEVARI TELEFONICE!!! VA MULȚUMIM!!!

  1. 16:00
    Fagaras Complex Negoiu
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 19:30
    Adjud Parcare OMV
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
04:30
Cursă specială
2h 25m
06:55
Erick Trans
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 04:30
    Fagaras Centru
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 06:55
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 04/2022
09:45
Cursă specială
3h 45m
13:30
STARCOF
120lei
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!

  1. 09:45
  2. Cursă specială
    Microbuz: Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 13:30
    Adjud Intrare LIDL
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
120lei
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
10:00
Cursă specială
3h 45m
13:45
EMMALINES
120lei
Vezi detalii

EMMALINES

EmmaTours

Cursa directa/charter!Pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii!Calatorii cu bilete achiziționate ONLINE au prioritate!Rezervari:☎️0753.351.986. Informatii:☎️0766.318.799.☎️0759.820.468.

  1. 10:00
    Fagaras Complex Negoiu

  2. C1R
    Cursă specială
    Microbuz: C1R Floresti(CJ)-Cluj-Alba-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 13:45
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
120lei
Sursa: EmmaTours | Ultima actualizare: 05/2022
11:16
Cursă specială
4h 00m
15:16
STARCOF
120lei
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!

  1. 11:16
  2. Cursă specială
    Microbuz: Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 15:16
    Adjud Intrare LIDL
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
120lei
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
11:17
Cursă specială
4h 00m
15:17
EMMALINES
120lei
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ON-LINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervare telefonica nu au nici o relatie contractuala.Cursa rapida directa/charter,cu microbuze de ultima generație!Va așteptăm cu mare drag!

  1. 11:17
    Fagaras Romarta

  2. C2R
    Cursă specială
    Microbuz: C2R Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 15:17
    Adjud Parcare OMV
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
120lei
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2022
11:26
Cursă specială
4h 00m
15:26
STARCOF
120lei
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!

  1. 11:26
  2. Cursă specială
    Microbuz: Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 15:26
    Adjud Intrare LIDL
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
120lei
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
11:27
Cursă specială
4h 00m
15:27
EMMALINES
120lei
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ON-LINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervare telefonica nu au nici o relatie contractuala.Cursa rapida directa/charter,cu microbuze de ultima generație!Va așteptăm cu mare drag!

  1. 11:27
    Fagaras Romarta

  2. C2R
    Cursă specială
    Microbuz: C2R Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 15:27
    Adjud Parcare OMV
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
120lei
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2022
11:58
Cursă specială
4h 02m
16:00
RazTravel
110lei
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

REZERVARI: L-V: 9-20, rezervarile se fac telefonic sau sms cu minim 3 zile inainte.Prioritare sunt rezervarile cu plata online , Reducere 10% achizitionare bilete tur-retur.Confort si siguranta! Va asteptam sa calatoriti cu noi cu drag!

  1. 11:58
  2. Cursă specială
    Microbuz: Arad - Galati
    • Dotări:
  3. 16:00
    Adjud Parcare OMV
Durată: 4h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
110lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 04/2022
13:00
Cursă specială
3h 55m
16:55
Erick Trans
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 13:00
    Fagaras Centru
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 16:55
Durată: 3h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 04/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Făgăraș - Adjud

Care este prețul călătoriei cu autocarul Făgăraș - Adjud?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Făgăraș la Adjud este cuprins între 110 și 120 RON.

De unde pleacă autocarul din Făgăraș către Adjud?

De la Făgăraș la Adjud circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Centru, Peco OMV (iesirea spre Brasov), Romarta, In parcare la Hotel Central, Complex Negoiu.

Când pleacă autocarul din Făgăraș către Adjud?

Primul autobuz din Făgăraș pleacă la ora 04:30, iar ultimul pleacă la ora 16:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Făgăraș către Adjud?

Călătoria Făgăraș-Adjud cu autocarul, durează între 2h 25min și 4h 12min.