Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Făgăraș ➞ Avrig

luni,
3 oct 2022
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:00
Cursă specială
53m
02:53
SibiuBus
100lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursă suspendată în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 02:00
    Făgăraș Casa de Cultura
  2. Minivan: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 02:53
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 09/2022
04:30
Cursă specială
28m
04:58
SibiuBus
100lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar marți, joi și sâmbătă

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 04:30
    Făgăraș Casa de Cultura
  2. Microbuz: RETUR Brasov Bus
  3. 04:58
Durată: 28min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 09/2022
08:00
Cursă specială
53m
08:53
SibiuBus
100lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursă suspendată în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 08:00
    Făgăraș Casa de Cultura
  2. Minivan: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 08:53
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 09/2022
13:00
Cursă specială
53m
13:53
SibiuBus
100lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursă suspendată în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 13:00
    Făgăraș Casa de Cultura
  2. Minivan: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 13:53
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 09/2022
14:20
50m
15:10
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Tel: 0745.050.403 / 0742.033.201 Program: Luni-Vineri 07:00-21:00; Sambata,Duminica 08:00-17:00.

Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)

  1. 14:20
  2. Autocar: Iasi - Deva
    • Dotări:
  3. 15:10
    Avrig Cabanuta
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 09/2022
17:50
1h 10m
19:00
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Tel: 0745.050.403 / 0742.033.201 Program: Luni-Vineri 07:00-21:00; Sambata,Duminica 08:00-17:00.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 17:50
  2. Autocar: Iasi - Sibiu
    • Dotări:
  3. 19:00
    Avrig Cabanuta
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 09/2022
19:30
Cursă specială
53m
20:23
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 19:30
    Făgăraș Casa de Cultura
  2. Minivan: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 20:23
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 09/2022
22:05
35m
22:40
Apetrans
30lei
Vezi detalii

Pot aparea mici intarzieri din cauza traficului sau a lucrarilor la carosabil.

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 22:05
    Făgăraș Centru
  2. Autocar: Botosani - Timisoara
    • Dotări:
  3. 22:40
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Amopop SRL | Ultima actualizare: 09/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Făgăraș - Avrig

Despre Făgăraș - Avrig

Care este prețul călătoriei cu autocarul Făgăraș - Avrig?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Făgăraș la Avrig este cuprins între 25 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Făgăraș către Avrig?

De la Făgăraș la Avrig circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Casa de Cultura, Peco OMV (iesirea spre Brasov), Centru.

Când pleacă autocarul din Făgăraș către Avrig?

Primul autobuz din Făgăraș pleacă la ora 02:00, iar ultimul pleacă la ora 22:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Făgăraș către Avrig?

Călătoria Făgăraș-Avrig cu autocarul, durează între 28min și 1h 10min.