Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Făgăraș ➞ Vlădeni

vineri,
3 feb 2023
15 curse disponibile

06:00
58m
06:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 06:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 06:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
07:00
58m
07:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 07:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 07:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
08:00
58m
08:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 08:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 08:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
09:00
58m
09:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 09:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 09:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
10:00
58m
10:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 10:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 10:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
11:00
58m
11:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 11:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 11:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
12:00
58m
12:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 12:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 12:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
13:00
58m
13:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 13:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 13:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:00
58m
14:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 14:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 14:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
15:00
58m
15:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 15:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 15:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
16:00
58m
16:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 16:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 16:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
17:00
58m
17:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 17:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 17:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
18:00
58m
18:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 18:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 18:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
19:00
58m
19:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 19:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 19:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
20:00
58m
20:58
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 10 comentarii

  1. 20:00
    Făgăraș Statie Fagaras
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 20:58
    Vlădeni Statie Vladeni
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Făgăraș - Vlădeni

De unde pleacă autocarul din Făgăraș către Vlădeni?

De la Făgăraș la Vlădeni circulă 15 autobuze cu plecare din stațiile Statie Fagaras.

Când pleacă autocarul din Făgăraș către Vlădeni?

Primul autobuz din Făgăraș pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Făgăraș către Vlădeni?

Călătoria cu autocarul de la Făgăraș la Vlădeni, durează 58min.