Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Focșani ➞ Florești

miercuri,
10 aug 2022
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:10
Cursă specială
9h 20m
15:30
STARCOF
170lei
Vezi detalii

STARCOF

Starcof SRL Braila

Cursă suspendată în această zi.

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24 PENTRU ORICE INFORMAȚIE DORIȚI CÂT ȘI PENTRU REZEVARI TELEFONICE!!! VA MULȚUMIM!!!

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:10
  2. Cursă specială
    Minivan: BRAILA-GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-SFANTUL GHEORGHE DE CV-BRASOV-FAGARAS-SIBIU-SEBES-ALB
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 9h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 08/2022
06:10
Cursă specială
9h 20m
15:30
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

EmmaTours SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ON-LINE emmatours.autogari ro Pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii!Calatorii cu bilete cumpărate ONLINE au prioritate,REZERVĂRILE telefonice/online nu implica nici o relatie contractuala/Pot fi anulate!!!!

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:10

  2. 1 CJ T
    Cursă specială
    Microbuz: 1 CJ T Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Tg.Secuiesc-Brasov-Fagaras-Sibiu-Alba-Cluj-Floresti(CJ)
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 9h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: EmmaTours SRL | Ultima actualizare: 08/2022
06:30
Cursă specială
8h 30m
15:00
TFT
160lei
Vezi detalii

Cursă suspendată în această zi.

CALATORII CU BILETE CUMPARATE ONLINE AU PRIORITATE. la achizitionarea biletelor , ONLINE TUR RETUR se acorda o reducere de 5%.Se poate calatori si cu animale de companie de talie mica in limita legii.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:30

  2. 50880
    Cursă specială
    Minivan: 50880 Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Tg. Secuiesc-SF GHEORGHE - Brasov-Fagaras-Sibiu-Sebes-Alba Iulia
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 08/2022
07:30
Cursă specială
8h 30m
16:00
STARCOF
170lei
Vezi detalii

STARCOF

Starcof SRL Braila

Cursă suspendată în această zi.

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24 PENTRU ORICE INFORMAȚIE DORIȚI CÂT ȘI PENTRU REZEVARI TELEFONICE!!! VA MULȚUMIM!!!

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:30
  2. Cursă specială
    Minivan: BRAILA-GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-SFANTUL GHEORGHE DE CV-BRASOV-FAGARAS-SIBIU-SEBES-ALB
    • Dotări:
  3. 16:00
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 08/2022
07:30
Cursă specială
8h 30m
16:00
EMMALINES
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ON-LINE emmatours.autogari ro Pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii!Calatorii cu bilete cumpărate ONLINE au prioritate,REZERVĂRILE telefonice/online nu implica nici o relatie contractuala/Pot fi anulate!!!!

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:30

  2. 1 CJ T
    Cursă specială
    Microbuz: 1 CJ T Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Tg.Secuiesc-Brasov-Fagaras-Sibiu-Alba-Cluj-Floresti(CJ)
    • Dotări:
  3. 16:00
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: EmmaTours SRL | Ultima actualizare: 08/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Focșani - Florești

Despre Focșani - Florești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Focșani - Florești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Focșani la Florești este cuprins între 150 și 170 RON.

De unde pleacă autocarul din Focșani către Florești?

De la Focșani la Florești circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria Petrom (vis-a-vis Dedeman), Benzinaria SOCAR E85.

Când pleacă autocarul din Focșani către Florești?

Primul autobuz din Focșani pleacă la ora 06:10, iar ultimul pleacă la ora 07:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Focșani către Florești?

Călătoria Focșani-Florești cu autocarul, durează între 8h 30min și 9h 20min.