Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Focsani

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Focșani ➞ Mărășești

vineri,
28 ian 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:30
Cursă specială
15m
07:45
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ONLINE de pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala.REDUCERI bilete ONLINE ELEVI/STUDENTI si pt. bilete ONLINE TUR/RETUR!Cursa rapidă directa/charter!

  1. 07:30

  2. C1
    Cursă specială
    Microbuz: C1 Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Tg. Secuiesc-Brasov-Fagaras-Sibiu-Sebes-Alba-Cluj-Floresti(CJ)
    • Dotări:
  3. 07:45
    Marasesti Mausoleul Eroilor
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2022
15:37
15m
15:52
Drof Tur SRL
-
Vezi detalii
  1. 15:37
  2. Microbuz: Braila - Sovata
    • Dotări:
  3. 15:52
    Marasesti Statie Marasesti
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
18:00
30m
18:30
Drof Tur SRL
-
Vezi detalii
  1. 18:00
  2. Midibus: Focsani - Sascut - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
    Marasesti Statie Marasesti
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Focșani - Mărășești

De unde pleacă autocarul din Focșani către Mărășești?

De la Focșani la Mărășești circulă 25 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Nord Focsani (Transport Public SA), Piata Victoriei, Parcare Lidl, Parcare Electrica, Benzinaria SOCAR E85.

Când pleacă autocarul din Focșani către Mărășești?

Primul autobuz din Focșani pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Focșani către Mărășești?

Călătoria Focșani-Mărășești cu autocarul, durează între 15min și 30min.