Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Frumușani ➞ Călărași

joi,
6 oct 2022
6 curse disponibile

00:00
13h 00m
13:00
C&I Grup
18lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 00:00
    Frumușani Statie Frumusani
  2. Microbuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 12:56
  4. 13:00
Durată: 13h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
00:00
15h 00m
15:00
C&I Grup
18lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 00:00
    Frumușani Statie Frumusani
  2. Microbuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 14:56
  4. 15:00
Durată: 15h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
00:00
20h 45m
20:45
C&I Grup
18lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 00:00
    Frumușani Statie Frumusani
  2. Microbuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 20h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
00:00
22h 30m
22:30
C&I Grup
18lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 00:00
    Frumușani Statie Frumusani
  2. Microbuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 22h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
07:28
2h 17m
09:45
C&I Grup
18lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 07:28
    Frumușani Statie Frumusani
  2. Autobuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 00:00
  4. 09:45
Durată: 2h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
15:53
2h 17m
18:10
C&I Grup
18lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 15:53
    Frumușani Statie Frumusani
  2. Autobuz: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 2h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Frumușani - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Frumușani - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Frumușani la Călărași este de 18 RON.

De unde pleacă autocarul din Frumușani către Călărași?

De la Frumușani la Călărași circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Statie Frumusani.

Când pleacă autocarul din Frumușani către Călărași?

Primul autobuz din Frumușani pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 15:53.

Cât durează călătoria cu autocarul din Frumușani către Călărași?

Călătoria Frumușani-Călărași cu autocarul, durează între ? și 22h 30min.