Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Fundata ➞ Bran

vineri,
7 oct 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:28
23m
13:51
Transmontana
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
Opinii călători

0726922277; 0723397890; Program: orele 8:00- 16:00

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 13:28
    Fundata Statie Fundata
  2. Microbuz: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 13:51
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 09/2022
12:54
32m
13:26
Antares Transport
-
Vezi detalii
  1. 12:54
    Fundata Statie Fundata
  2. 2BV
    Autocar: 2BV Râmnicu Vâlcea -Curtea de Argeș-C.Lung- BRAȘOV
  3. 13:26
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 08/2022
17:08
30m
17:38
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 17:08
    Fundata Statie Fundata
  2. Autocar: 9 Pitesti - Brasov
  3. 17:38
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Fundata - Bran

Despre Fundata - Bran

Care este prețul călătoriei cu autocarul Fundata - Bran?

Prețul unei călători cu autocarul de la Fundata la Bran este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Fundata către Bran?

De la Fundata la Bran circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Fundata.

Când pleacă autocarul din Fundata către Bran?

Primul autobuz din Fundata pleacă la ora 12:54, iar ultimul pleacă la ora 17:08.

Cât durează călătoria cu autocarul din Fundata către Bran?

Călătoria Fundata-Bran cu autocarul, durează între 23min și 32min.