Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Galati

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Galați ➞ Costinești

vineri,
10 dec 2021
7 curse disponibile

05:00
4h 35m
09:35
Mercado Sud
100lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 05:00
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 09:35
    Costinesti Gara CFR Costinesti
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
06:00
4h 35m
10:35
Mercado Sud
100lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 06:00
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 10:35
    Costinesti Gara CFR Costinesti
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
06:00
4h 20m
10:20
Mercado Sud
100lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 06:00
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 10:20
Durată: 4h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 10/2021
07:30
4h 35m
12:05
Mercado Sud
100lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 07:30
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 12:05
    Costinesti Gara CFR Costinesti
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
08:30
4h 35m
13:05
Mercado Sud
100lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 08:30
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 13:05
    Costinesti Gara CFR Costinesti
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
10:30
4h 35m
15:05
Mercado Sud
100lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 10:30
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 15:05
    Costinesti Gara CFR Costinesti
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
15:15
4h 35m
19:50
Mercado Sud
100lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 15:15
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 19:50
    Costinesti Gara CFR Costinesti
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Galați - Costinești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Galați - Costinești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Galați la Costinești este de 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Galați către Costinești?

De la Galați la Costinești circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Metropoli,peron 2.

Când pleacă autocarul din Galați către Costinești?

Primul autobuz din Galați pleacă la ora 05:00, iar ultimul pleacă la ora 15:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Galați către Costinești?

Călătoria Galați-Costinești cu autocarul, durează între 4h 20min și 4h 35min.