Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ghergheasa

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ghergheasa ➞ Râmnicu Sărat

sâmbătă,
28 mai 2022
12 curse disponibile

06:15
35m
06:50
Rimnic Trans
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 10 ani Comentarii

SUNT 3 CURSE ZILNICE

  1. 06:15
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: Ghergheasa - Ramnicu Sarat
  3. 06:50
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
06:15
40m
06:55
Rimnic Trans
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 10 ani Comentarii

  1. 06:15
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: Ghergheasa - Rm. Sarat
  3. 06:55
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
06:15
40m
06:55
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via

  1. 06:15
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: BZ Ghergheasa - RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC
  3. 06:55
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:30
35m
09:05
Rimnic Trans
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 10 ani Comentarii

SUNT 3 CURSE ZILNICE

  1. 08:30
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: Ghergheasa - Ramnicu Sarat
  3. 09:05
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
08:30
40m
09:10
Rimnic Trans
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 10 ani Comentarii

  1. 08:30
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: Ghergheasa - Rm. Sarat
  3. 09:10
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
08:30
40m
09:10
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via

  1. 08:30
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: BZ Ghergheasa - RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC
  3. 09:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:30
35m
14:05
Rimnic Trans
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 10 ani Comentarii

SUNT 3 CURSE ZILNICE

  1. 13:30
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: Ghergheasa - Ramnicu Sarat
  3. 14:05
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
13:30
40m
14:10
Rimnic Trans
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 10 ani Comentarii

  1. 13:30
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: Ghergheasa - Rm. Sarat
  3. 14:10
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
14:00
40m
14:40
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via

  1. 14:00
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: BZ Ghergheasa - RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC
  3. 14:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:15
35m
17:50
Rimnic Trans
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 10 ani Comentarii

SUNT 3 CURSE ZILNICE

  1. 17:15
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: Ghergheasa - Ramnicu Sarat
  3. 17:50
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
17:30
40m
18:10
Rimnic Trans
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 10 ani Comentarii

  1. 17:30
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: Ghergheasa - Rm. Sarat
  3. 18:10
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
17:45
40m
18:25
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via

  1. 17:45
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
  2. Microbuz: BZ Ghergheasa - RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC
  3. 18:25
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ghergheasa - Râmnicu Sărat

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ghergheasa - Râmnicu Sărat?

Prețul unei călători cu autocarul de la Ghergheasa la Râmnicu Sărat este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Ghergheasa către Râmnicu Sărat?

De la Ghergheasa la Râmnicu Sărat circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ghergheasa.

Când pleacă autocarul din Ghergheasa către Râmnicu Sărat?

Primul autobuz din Ghergheasa pleacă la ora 06:15, iar ultimul pleacă la ora 17:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ghergheasa către Râmnicu Sărat?

Călătoria Ghergheasa-Râmnicu Sărat cu autocarul, durează între 35min și 40min.