Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Harja

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Hârja ➞ Sănduleni

vineri,
2 oct 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:10 - 14:15
Trans Polosam
2h 05min
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 12:10
    Harja Statie Harja
  2. Traseu: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 14:15
    Sanduleni Statie Sanduleni
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 09/2020
14:40 - 16:15
Trans Polosam
1h 35min
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 14:40
    Harja Statie Harja
  2. Traseu: Sibiu - Iasi
    • Dotări:
  3. 16:15
    Sanduleni Statie Sanduleni
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 09/2020
16:51 - 18:00
Stegaiu SRL
1h 09min
-
Vezi detalii

Stegaiu SRL

transportul se executa cu autocar 30 locuri sau microbuz 20 locuri categoria a-I-a dealii +4-0748-032.246 (Rezervari intre 08-18 zilnic), reduceri pentru studenti

  1. 16:51
    Harja Statie Harja
  2. Traseu: Brasov - Bacau
    • Dotări:
  3. 18:00
    Sanduleni Statie Sanduleni
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Stegaiu SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Hârja - Sănduleni

Care este prețul călătoriei cu autocarul Hârja - Sănduleni?

Prețul unei călători cu autocarul de la Hârja la Sănduleni este de 40 RON.

De unde pleacă autocarul din Hârja către Sănduleni?

De la Hârja la Sănduleni circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Harja.

Când pleacă autocarul din Hârja către Sănduleni?

Primul autobuz din Hârja pleacă la ora 12:10, iar ultimul pleacă la ora 16:51.

Cât durează călătoria cu autocarul din Hârja către Sănduleni?

Călătoria Hârja-Sănduleni cu autocarul, durează între 1h 09min și 2h 05min.