Filtrează rezultate

General

Plecare din Hateg

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Hațeg, Romania ➞ Praga, Cehia

miercuri,
8 iul 2020
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:00 - 02:45
Comati PSG
13h 45min
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 13:00
  2. Traseu: Ant 5 Ramnicu Valcea - Timisoara
  3. 17:00
  1. 17:00
    Timisoara Parcare Metro 2
  2. Traseu: Romania - Suedia (2)
  3. 02:45 +1 zi
Durată: 13h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 01/2020
13:00 - 02:45
Comati PSG
13h 45min
Vezi detalii

Circulă doar marți

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 13:00
  2. Traseu: Ant 5 Ramnicu Valcea - Timisoara
  3. 17:00
  1. 17:00
  2. Traseu: Romania - Danemarca (1)
  3. 02:45 +1 zi
Durată: 13h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 01/2020
13:00 - 03:00
Comati PSG
14h 00min
Vezi detalii

Circulă doar joi

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 13:00
  2. Traseu: Ant 5 Ramnicu Valcea - Timisoara
  3. 17:00
  1. 17:00
  2. Traseu: Romania - Suedia (1)
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 14h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 01/2020
23:10 - 17:00
Latino Expres
17h 50min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar joi

  1. 23:10
    Hateg Parcare Lidl
  2. Traseu: Ant 5 Petrosani - Arad
  3. 02:00 +1 zi
  1. 02:00
  2. Traseu: 03.Latino Romania - Norvegia
  3. 17:00
    Praga GARA
Durată: 17h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
02:30 - 04:58
Romfour Romania
13h 23min
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 02:30
  2. Traseu: GIURGIU-BUDAPESTA
    • Dotări:
  3. 10:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  1. 23:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Traseu: ROMANIA DANEMARCA
    • Dotări:
  3. 05:00 +1 zi
    Praga La adresa
Durată: 13h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 03/2020
08:30 - 19:58
Aliseb Tours Romania
11h 23min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 08:30
  2. Traseu: GIURGIU CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:30
  1. 13:30
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA DANEMARCA
    • Dotări:
  3. 20:00
    Praga GARA
Durată: 11h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
22:30 - 11:00
Exotic Travel
12h 30min
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi și duminică

PROGRAM REZERVARI 09:00-18:00 PENTRU URGENTE 08:00-22:00 Tarif promotional 60 euro pentru primele 5 locuri/cursa, doar pentru plata ONLINE!!!http:///transport-persoane.html Tarif standard 80 euro-Londra, 120 euro-Leicester/Doncaster/Bolton, 110 eu

  1. 22:30
  2. Traseu: 1. Romania - Anglia(UK) Bucuresti - 20:00
  3. 11:00 +1 zi
Durată: 12h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Exotic World Travel SRL | Ultima actualizare: 06/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Hațeg - Praga

Care este prețul călătoriei cu autocarul Hațeg - Praga?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Hațeg la Praga este cuprins între 378 și 473 RON.

De unde pleacă autocarul din Hațeg către Praga?

De la Hațeg la Praga circulă 22 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria Lukoil, Benzinaria Petrom, Parcare Lidl.

Când pleacă autocarul din Hațeg către Praga?

Primul autobuz din Hațeg pleacă la ora 02:30, iar ultimul pleacă la ora 23:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Hațeg către Praga?

Călătoria Hațeg-Praga cu autocarul, durează între 9h 23min și 17h 50min.