Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Hereclean

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Hereclean ➞ Sâg

marţi,
30 nov 2021
5 curse disponibile

08:00
40m
08:40
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii

Cento Trans

Tur Cento Trans
Opinii călători
  1. 08:00
    Hereclean Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 08:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
11:30
40m
12:10
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii
  1. 11:30
    Hereclean Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 12:10
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
16:00
40m
16:40
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii
  1. 16:00
    Hereclean Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 16:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
18:30
40m
19:10
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii
  1. 18:30
    Hereclean Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 19:10
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
23:30
40m
00:10
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii
  1. 23:30
    Hereclean Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 00:10 +1 zi
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Hereclean - Sâg

Care este prețul călătoriei cu autocarul Hereclean - Sâg?

Prețul unei călători cu autocarul de la Hereclean la Sâg este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Hereclean către Sâg?

De la Hereclean la Sâg circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Hereclean către Sâg?

Primul autobuz din Hereclean pleacă la ora 08:00, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Hereclean către Sâg?

Călătoria cu autocarul de la Hereclean la Sâg, durează 40min.