Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Homorog

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Homorog ➞ Oradea

duminică,
27 sep 2020
16 curse disponibile

05:07 - 05:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 05:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 05:51
  4. 05:55
  5. 05:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
06:07 - 06:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 06:51
  4. 06:55
  5. 06:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
07:07 - 07:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:51
  4. 07:55
  5. 07:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
08:07 - 08:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:51
  4. 08:55
  5. 08:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
09:07 - 09:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 09:51
  4. 09:55
  5. 09:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
10:07 - 10:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:51
  4. 10:55
  5. 10:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
11:07 - 11:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:51
  4. 11:55
  5. 11:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
12:07 - 12:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 12:51
  4. 12:55
  5. 12:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
13:07 - 13:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:51
  4. 13:55
  5. 13:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
14:07 - 14:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 14:51
  4. 14:55
  5. 14:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
15:07 - 15:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 15:51
  4. 15:55
  5. 15:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
16:07 - 16:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:51
  4. 16:55
  5. 16:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
17:07 - 17:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 17:51
  4. 17:55
  5. 17:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
18:07 - 18:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:51
  4. 18:55
  5. 18:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
19:07 - 19:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:51
  4. 19:55
  5. 19:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
20:07 - 20:45
Bus Trans Valcea
38min
8lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:07
    Homorog Ramificatie
  2. Traseu: Salonta - Oradea
    • Dotări:
  3. 20:51
  4. 20:55
  5. 20:45
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Homorog - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Homorog - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Homorog la Oradea este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Homorog către Oradea?

De la Homorog la Oradea circulă 48 autobuze cu plecare din stațiile Ramificatie.

Când pleacă autocarul din Homorog către Oradea?

Primul autobuz din Homorog pleacă la ora 05:07, iar ultimul pleacă la ora 20:07.

Cât durează călătoria cu autocarul din Homorog către Oradea?

Călătoria Homorog-Oradea cu autocarul, durează între 38min și 48min.