Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Horia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Horia ➞ Izvoarele

vineri,
28 ian 2022
3 curse disponibile

06:35
15m
06:50
Augustina
8lei
Vezi detalii

Augustina

Augustina SRL
Opinii călători
  1. 06:35
    Horia Statie Horia
  2. Microbuz: Daeni - Tulcea
  3. 06:50
    Izvoarele Statie Izvoarele
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
11:57
09m
12:06
Trace Trans
6lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 11:57
    Horia Statie Horia
  2. Microbuz: Focsani - Tulcea
    • Dotări:
  3. 12:06
    Izvoarele Statie Izvoarele
Durată: 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
15:00
15m
15:15
Augustina
8lei
Vezi detalii
  1. 15:00
    Horia Statie Horia
  2. Microbuz: Daeni - Tulcea
  3. 15:15
    Izvoarele Statie Izvoarele
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Horia - Izvoarele

Care este prețul călătoriei cu autocarul Horia - Izvoarele?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Horia la Izvoarele este cuprins între 6 și 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Horia către Izvoarele?

De la Horia la Izvoarele circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Horia.

Când pleacă autocarul din Horia către Izvoarele?

Primul autobuz din Horia pleacă la ora 06:35, iar ultimul pleacă la ora 15:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Horia către Izvoarele?

Călătoria Horia-Izvoarele cu autocarul, durează între 09min și 15min.