Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Horia ➞ Slava Rusă

luni,
26 sep 2022
0 curse disponibile

07:03
31m
07:34
Trace Trans
8lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 07:03
    Horia Statie Horia
  2. Microbuz: I.C. Bratianu - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:34
    Slava Rusă Statie Slava Rusa
Durată: 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
11:33
30m
12:03
Trace Trans
8lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 1 comentarii

  1. 11:33
    Horia Statie Horia
  2. Microbuz: Macin - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:03
    Slava Rusă Statie Slava Rusa
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
13:48
30m
14:18
Trace Trans
8lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 13:48
    Horia Statie Horia
  2. Microbuz: Macin - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:18
    Slava Rusă Statie Slava Rusa
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Horia - Slava Rusă

Despre Horia - Slava Rusă

Care este prețul călătoriei cu autocarul Horia - Slava Rusă?

Prețul unei călători cu autocarul de la Horia la Slava Rusă este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Horia către Slava Rusă?

De la Horia la Slava Rusă circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Horia.

Când pleacă autocarul din Horia către Slava Rusă?

Primul autobuz din Horia pleacă la ora 07:03, iar ultimul pleacă la ora 13:48.

Cât durează călătoria cu autocarul din Horia către Slava Rusă?

Călătoria Horia-Slava Rusă cu autocarul, durează între 30min și 31min.