Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Husi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Huși ➞ Onești

duminică,
22 mai 2022
2 curse disponibile

07:00
3h 50m
10:50
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 07:00
  2. Autocar: 5 Husi - Brasov
  3. 10:50
Durată: 3h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
08:00
3h 45m
11:45
Vertrantis
55lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 08:00
  2. Autocar: Husi - Timisoara
    • Dotări:
  3. 11:45
    Onesti Statie Onesti
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 04/2022
12:00
3h 45m
15:45
Vertrantis
55lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 15.07.2022 .
suspendata temporar

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 12:00
  2. Microbuz: Husi - Timisoara
    • Dotări:
  3. 15:45
    Onesti Statie Onesti
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Huși - Onești

Despre Huși - Onești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Huși - Onești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Huși la Onești este de 55 RON.

De unde pleacă autocarul din Huși către Onești?

De la Huși la Onești circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Autobuzul SA.

Când pleacă autocarul din Huși către Onești?

Primul autobuz din Huși pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 12:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Huși către Onești?

Călătoria Huși-Onești cu autocarul, durează între 3h 45min și 3h 50min.