Filtrează rezultate

General

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Câmpulung Moldovenesc

sâmbătă,
11 iul 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:15 - 10:30
Sami Trans
3h 15min
Vezi detalii

Sami Trans

Sami Trans SRL

Program rezervari 06:30 - 20:00 In VATRA DORNEI se va face o pauza de 30 MINUTE.

  1. 07:15
  2. Traseu: 03 Iasi - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 10:30
    Campulung Moldovenesc Cinema
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sami Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2020
12:00 - 15:24
Auto Confort
3h 24min
40lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 12:00
  2. Traseu: 012 Iasi - Gura Humorului - Campulung Moldovenesc
    • Dotări:
  3. 15:24
    Campulung Moldovenesc Autogara Transport Calatori SA
Durată: 3h 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 11/2018
14:30 - 18:04
Auto Confort
3h 34min
40lei
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 14:30
  2. Traseu: 011 Iasi - Gura Humorului - Campulung Moldovenesc - Vatra Dornei - Bistrita
    • Dotări:
  3. 18:04
    Campulung Moldovenesc Autogara Transport Calatori SA
Durată: 3h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 05/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Câmpulung Moldovenesc

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Câmpulung Moldovenesc?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Câmpulung Moldovenesc este de 40 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Câmpulung Moldovenesc?

De la Iași la Câmpulung Moldovenesc circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

Când pleacă autocarul din Iași către Câmpulung Moldovenesc?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 07:15, iar ultimul pleacă la ora 14:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Câmpulung Moldovenesc?

Călătoria Iași-Câmpulung Moldovenesc cu autocarul, durează între 3h 15min și 3h 34min.