Filtrează rezultate

General

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Constanța

joi,
9 iul 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:00 - 14:30
Aventin
8h 30min
Vezi detalii

Cu transfer in loc. Braila. tarife valabile numai ptr platile online.

  1. 06:00
  2. Traseu: Iasi - Braila - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 06/2020
11:00 - 19:10
Simpa Trans
8h 10min
Vezi detalii
  1. 11:00
  2. Traseu: Iasi - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 19:10
Durată: 8h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 07/2020
22:00 - 05:30
Trans Polosam
7h 30min
Vezi detalii
  1. 22:00
  2. Traseu: Iasi - Braila - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 05:30 +1 zi
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Constanța

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Constanța?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Constanța este cuprins între 100 și 140 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Constanța?

De la Iași la Constanța circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari), Autogara Transbus Codreanu SRL.

Când pleacă autocarul din Iași către Constanța?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Constanța?

Călătoria Iași-Constanța cu autocarul, durează între 7h 30min și 8h 30min.