Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Cornu Luncii

duminică,
9 mai 2021
4 curse disponibile

09:00
2h 05m
11:05
Auto Confort
30lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 09:00
  2. Microbuz: 006 Iasi - Targu Frumos - Cornu Luncii - Gura Humorului
  3. 11:05
    Cornu Luncii Intersectie Malini
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
12:00
2h 25m
14:25
Auto Confort
30lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 12:00
  2. Microbuz: 012 Iasi - Gura Humorului - Campulung Moldovenesc
    • Dotări:
  3. 14:25
    Cornu Luncii Statie Cornu Luncii
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 11/2018
14:30
2h 36m
17:06
Auto Confort
30lei
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 14:30
  2. Microbuz: 011 Iasi - Gura Humorului - Campulung Moldovenesc - Vatra Dornei - Bistrita
    • Dotări:
  3. 17:06
    Cornu Luncii Statie Cornu Luncii
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 05/2020
16:00
2h 05m
18:05
Auto Confort
30lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 16:00
  2. Microbuz: 005 Iasi - Cornu Luncii - Gura Humorului
  3. 18:05
    Cornu Luncii Intersectie Malini
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 11/2018

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Cornu Luncii

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Cornu Luncii?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Cornu Luncii este de 30 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Cornu Luncii?

De la Iași la Cornu Luncii circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

Când pleacă autocarul din Iași către Cornu Luncii?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 09:00, iar ultimul pleacă la ora 16:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Cornu Luncii?

Călătoria Iași-Cornu Luncii cu autocarul, durează între 2h 05min și 2h 36min.