Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Iași, Romania ➞ Fălești, Rep. Moldova

vineri,
14 mai 2021
3 curse disponibile

03:00
1h 45m
04:45
Mirtrans Express
Vezi detalii
  1. 03:00
  2. Autocar: Bucuresti - Balti
    • Dotări:
  3. 04:45
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 01/2021
16:30
2h 05m
18:35
LibertBus.md
30lei
Vezi detalii

LibertBus.md

Libert Tour Trans
  1. 16:30
  2. Autocar: Iasi - Balti
  3. 18:35
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Libert Tour Trans | Ultima actualizare: 01/2021
17:00
2h 30m
19:30
LibertBus.md
30lei
Vezi detalii

LibertBus.md

Libert Tour Trans

Circulă doar luni

Se circula in zilele de Duminica din Balti Rep.Moldova si din Cluj Napoca Romania Luni

  1. 17:00
  2. Autocar: Cluj Napoca-Balti
  3. 19:30
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
30lei
Sursa: Libert Tour Trans | Ultima actualizare: 05/2021
23:00
2h 00m
01:00
LibertBus.md
30lei
Vezi detalii

LibertBus.md

Libert Tour Trans
  1. 23:00
  2. Microbuz: Bucuresti Balti
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Libert Tour Trans | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Fălești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Fălești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Fălești este cuprins între 30 și 40 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Fălești?

De la Iași la Fălești circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

Când pleacă autocarul din Iași către Fălești?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 03:00, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Fălești?

Călătoria Iași-Fălești cu autocarul, durează între 1h 45min și 2h 30min.