Română

Autocare Iași Romania ➞ Frankfurt Germania

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
08:10
05:30
LMMJVSD
1zi3h
15:00
08:30
a doua zi
TARSIN
LMMJVSD
100
Circulă doar marți, joi, vineri și duminică
Informații
22:10
10:20
LMMJVSD
1zi5h40'
19:20
16:00
a doua zi
EuroFRATELLO
LMMJVSD
90
Cumpără bilet
Informații
13:20
13:00
LMMJVSD
1zi12h20'
16:50
01:20
a treia zi
TransMarian Braila
LMMJVSD
90
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
09:30
00:00
LMMJVSD
1zi10h55'
15:30
10:55
a doua zi
Lauer
LMMJVSD
Informații
12:40
01:00
LMMJVSD
23h20'
13:30
02:20
Samitour
LMMJVSD
100£
Circulă doar marți și vineri
Informații
01:00
04:45
LMMJVSD
1zi8h20'
23:30
13:05
a doua zi
Giltrans
LMMJVSD
Informații
12:40
05:30
LMMJVSD
1zi5h45'
17:10
11:15
a doua zi
Mega Travel
LMMJVSD
Informații
10:20
05:45
LMMJVSD
1zi3h20'
19:40
09:05
a doua zi
Euro Michael Tour
LMMJVSD
Circulă doar miercuri
Informații
12:30
07:00
LMMJVSD
1zi5h
15:40
12:00
a doua zi
Danytur
LMMJVSD
Informații
22:10
07:20
LMMJVSD
1zi5h58'
05:00
13:18
a doua zi
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
06:40
07:30
LMMJVSD
1zi9h18'
06:30
16:48
a doua zi
Romfour Romania
LMMJVSD
Informații
03:20
23:00
LMMJVSD
1zi10h
14:50
09:00
a doua zi
Pletl
LMMJVSD
Informații
12:10
23:30
LMMJVSD
1zi11h40'
15:10
11:10
a doua zi
Matei Unitrans
LMMJVSD
90
Circulă doar marți
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Iași - Frankfurt

Despre Iași - Frankfurt

Cât costă o călătorie cu autocarul Iași - Frankfurt?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Iași la Frankfurt este cuprins între 416 și 525 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Iași către Frankfurt?

De la Iași la Frankfurt circulă 19 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Iasi, Autogara Real Fresh, Soseaua Arcu nr.29 (langa Billa), Agentia GILTRANS - vis a vis Billa gara, Parcare Billa la Gara, Agentia Euro-Fratello, Agentia TARSIN Iasi, Gara CFR - Mc Donald's, Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari).

Când pleacă autocarul din Iași către Frankfurt?

Primul autobuz din Iași pleacă la 00:00, iar ultimul este la 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Frankfurt?

Călătoria Iași-Frankfurt cu autocarul, durează între 23h20' și 1zi12h20'.

Filtru