Română

Autobuze Iași → Hârlău

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
21:20
08:30
LMMJVSD
1h
14:40
09:30
Compania RVG
LMMJVSD
19lei
Cumpără bilet
Informații
19:50
13:30
LMMJVSD
1h
14:20
14:30
Compania RVG
LMMJVSD
19lei
Cumpără bilet
Informații
12:50
20:30
LMMJVSD
1h
20:20
21:30
Compania RVG
LMMJVSD
19lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
04:40
05:30
LMMJVSD
2h30'
16:50
08:00
Priscom
LMMJVSD
Informații
10:50
06:30
LMMJVSD
3h10'
07:50
09:40
Auto Balmir
LMMJVSD
Informații
12:30
07:00
LMMJVSD
1h
16:40
08:00
Auto Dimas
LMMJVSD
Informații
03:10
07:00
LMMJVSD
1h15'
08:50
08:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
06:20
08:00
LMMJVSD
1h
14:10
09:00
TRANS DOR
LMMJVSD
19lei
Informații
03:00
09:00
LMMJVSD
1h15'
11:30
10:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
06:30
10:00
LMMJVSD
1h15'
07:40
11:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
09:20
10:30
LMMJVSD
2h30'
21:10
13:00
Priscom
LMMJVSD
Informații
17:30
10:45
LMMJVSD
1h
08:20
11:45
Auto Dimas
LMMJVSD
Informații
06:30
11:00
LMMJVSD
1h15'
09:50
12:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
10:30
11:35
LMMJVSD
1h15'
06:50
12:50
Transtin
LMMJVSD
Informații
15:40
12:00
LMMJVSD
1h
22:40
13:00
Priscom
LMMJVSD
Informații
15:30
13:00
LMMJVSD
1h15'
06:10
14:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
11:10
13:00
LMMJVSD
1h
15:00
14:00
Priscom
LMMJVSD
Informații
05:20
13:30
LMMJVSD
1h15'
16:00
14:45
Transtin
LMMJVSD
Informații
15:30
13:30
LMMJVSD
2h30'
23:10
16:00
Priscom
LMMJVSD
Informații
18:20
14:00
LMMJVSD
3h10'
11:10
17:10
Auto Balmir
LMMJVSD
Informații
20:00
14:00
LMMJVSD
1h15'
08:30
15:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
17:10
14:00
LMMJVSD
1h
17:10
15:00
Priscom
LMMJVSD
Informații
12:20
14:30
LMMJVSD
1h15'
05:50
15:45
Transtin
LMMJVSD
Informații
22:50
14:50
LMMJVSD
1h
22:20
15:50
TRANS DOR
LMMJVSD
19lei
Informații
09:00
15:00
LMMJVSD
1h15'
07:10
16:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
11:40
15:30
LMMJVSD
1h
16:20
16:30
Auto Dimas
LMMJVSD
Informații
09:30
15:30
LMMJVSD
1h15'
20:00
16:45
Transtin
LMMJVSD
Informații
17:30
16:30
LMMJVSD
2h30'
16:10
19:00
Priscom
LMMJVSD
Informații
12:00
17:00
LMMJVSD
1h15'
14:20
18:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
20:10
17:00
LMMJVSD
1h
16:50
18:00
Priscom
LMMJVSD
Informații
17:40
17:30
LMMJVSD
1h15'
18:00
18:45
Transtin
LMMJVSD
Informații
20:40
18:00
LMMJVSD
1h15'
08:00
19:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
22:30
18:00
LMMJVSD
1h
06:30
19:00
TRANS DOR
LMMJVSD
19lei
Informații
15:30
18:30
LMMJVSD
1h15'
16:50
19:45
Transtin
LMMJVSD
Informații
16:50
19:30
LMMJVSD
1h
22:30
20:30
Priscom
LMMJVSD
Informații
17:40
20:00
LMMJVSD
1h15'
21:50
21:15
Transtin
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Iași - Hârlău

Despre Iași - Hârlău

Cât costă o călătorie cu autocarul Iași - Hârlău?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Iași la Hârlău este de 19 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Iași către Hârlău?

De la Iași la Hârlău circulă 36 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari), Statie Iasi.

Când pleacă autocarul din Iași către Hârlău?

Primul autobuz din Iași pleacă la 05:30, iar ultimul este la 20:30.

Când durează călătoria cu autocarul din Iași către Hârlău?

Călătoria Iași-Hârlău cu autocarul, durează între 1h și 3h10'.

Filtru