Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Horpaz

marţi,
11 mai 2021
12 curse disponibile

05:55
10m
06:05
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 05:55
  2. Microbuz: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 06:05
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
07:00
10m
07:10
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 07:00
  2. Microbuz: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 07:10
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
08:10
10m
08:20
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 08:10
  2. Microbuz: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 08:20
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
09:30
10m
09:40
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 09:30
  2. Microbuz: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 09:40
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
10:30
10m
10:40
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 10:30
  2. Microbuz: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 10:40
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
11:50
10m
12:00
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 11:50
  2. Microbuz: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 12:00
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
13:00
10m
13:10
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 13:00
  2. Microbuz: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 13:10
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
14:30
10m
14:40
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 14:30
  2. Microbuz: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 14:40
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
16:30
10m
16:40
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 16:30
  2. Microbuz: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 16:40
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
17:30
10m
17:40
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 17:30
  2. Midibus: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 17:40
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
18:30
10m
18:40
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 18:30
  2. Midibus: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 18:40
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015
20:10
10m
20:20
Trans Expert
2,5lei?
Vezi detalii

via Dancas

  1. 20:10
  2. Midibus: IS Iasi - Ciurbesti
  3. 20:20
    Horpaz Statie Horpaz
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Trans Expert | Ultima actualizare: 08/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Horpaz

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Horpaz?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Horpaz este de 2 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Horpaz?

De la Iași la Horpaz circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Statie Iasi.

Când pleacă autocarul din Iași către Horpaz?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 05:55, iar ultimul pleacă la ora 20:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Horpaz?

Călătoria cu autocarul de la Iași la Horpaz, durează 10min.