Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Mădîrjac

miercuri,
12 mai 2021
5 curse disponibile

07:30
1h 15m
08:45
Irina Trans
16lei?
Vezi detalii

Irina Trans

  1. 07:30
  2. Microbuz: Iasi-podu Iloaiei-madarjac
  3. 08:45
    Madirjac Statie Madirjac
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
09:00
1h 45m
10:45
Geo Tur
-
Vezi detalii

via Podu Iloaiei

  1. 09:00
  2. Microbuz: IS Iasi - Madarjac
  3. 10:45
    Madirjac Statie Madirjac
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Geo Tur | Ultima actualizare: 03/2021
13:00
1h 15m
14:15
Irina Trans
16lei?
Vezi detalii
  1. 13:00
  2. Microbuz: Iasi-podu Iloaiei-madarjac
  3. 14:15
    Madirjac Statie Madirjac
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
17:00
1h 15m
18:15
Irina Trans
16lei?
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. Microbuz: Iasi-podu Iloaiei-madarjac
  3. 18:15
    Madirjac Statie Madirjac
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
17:00
1h 45m
18:45
Geo Tur
-
Vezi detalii

via Podu Iloaiei

  1. 17:00
  2. Microbuz: IS Iasi - Madarjac
  3. 18:45
    Madirjac Statie Madirjac
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Geo Tur | Ultima actualizare: 03/2021

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Mădîrjac

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Mădîrjac?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Mădîrjac este de 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Mădîrjac?

De la Iași la Mădîrjac circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari), Statie Iasi.

Când pleacă autocarul din Iași către Mădîrjac?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Mădîrjac?

Călătoria Iași-Mădîrjac cu autocarul, durează între 1h 15min și 1h 45min.