Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Roșiori

miercuri,
12 mai 2021
5 curse disponibile

06:30
1h 42m
08:12
INTERTRANS COMPANY
22lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 06:30
  2. Microbuz: Iasi - Falticeni
  3. 08:12
    Rosiori Statie Rosiori
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
22lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
09:15
1h 42m
10:57
INTERTRANS COMPANY
22lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 09:15
  2. Microbuz: Iasi - Falticeni
  3. 10:57
    Rosiori Statie Rosiori
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
22lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
11:30
1h 42m
13:12
INTERTRANS COMPANY
22lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 11:30
  2. Microbuz: Iasi - Falticeni
  3. 13:12
    Rosiori Statie Rosiori
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
22lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
16:30
1h 42m
18:12
INTERTRANS COMPANY
22lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 16:30
  2. Microbuz: Iasi - Falticeni
  3. 18:12
    Rosiori Statie Rosiori
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
22lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
17:30
1h 42m
19:12
INTERTRANS COMPANY
22lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL
  1. 17:30
  2. Microbuz: Iasi - Falticeni
  3. 19:12
    Rosiori Statie Rosiori
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
22lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Roșiori

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Roșiori?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Roșiori este de 22 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Roșiori?

De la Iași la Roșiori circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

Când pleacă autocarul din Iași către Roșiori?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 17:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Roșiori?

Călătoria cu autocarul de la Iași la Roșiori, durează 1h 42min.