Filtrează rezultate

General

Plecare din Iclod

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iclod ➞ Baia Mare

marţi,
14 iul 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:45 - 09:21
Alis Grup
2h 36min
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 06:45
    Iclod Statie Iclod
  2. Traseu: Cluj Napoca - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 09:21
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
08:45 - 11:21
Alis Grup
2h 36min
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 08:45
    Iclod Statie Iclod
  2. Traseu: Cluj Napoca - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 11:21
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
10:15 - 12:51
Alis Grup
2h 36min
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 20.05.2020.
CURSA SUSPENDATA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 10:15
    Iclod Statie Iclod
  2. Traseu: Cluj Napoca - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 12:51
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
13:45 - 16:21
Alis Grup
2h 36min
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 20.05.2020.
CURSA SUSPENDATA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 13:45
    Iclod Statie Iclod
  2. Traseu: Cluj Napoca - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 16:21
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
15:15 - 17:51
Alis Grup
2h 36min
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 15:15
    Iclod Statie Iclod
  2. Traseu: Cluj Napoca - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 17:51
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
17:45 - 20:21
Alis Grup
2h 36min
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 20.05.2020.
CURSA SUSPENDATA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 17:45
    Iclod Statie Iclod
  2. Traseu: Cluj Napoca - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 20:21
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iclod - Baia Mare

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iclod - Baia Mare?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iclod la Baia Mare este de 23 RON.

De unde pleacă autocarul din Iclod către Baia Mare?

De la Iclod la Baia Mare circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Iclod.

Când pleacă autocarul din Iclod către Baia Mare?

Primul autobuz din Iclod pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 17:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iclod către Baia Mare?

Călătoria cu autocarul de la Iclod la Baia Mare, durează 2h 36min.