Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iernut

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iernut ➞ Bogata

luni,
29 nov 2021
5 curse disponibile

06:28
16m
06:44
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 06:28
    Iernut Statie Iernut
  2. Microbuz: MS Tarnaveni - Ludus
  3. 06:44
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014
08:28
16m
08:44
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 08:28
    Iernut Statie Iernut
  2. Microbuz: MS Tarnaveni - Ludus
  3. 08:44
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014
10:28
16m
10:44
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 10:28
    Iernut Statie Iernut
  2. Microbuz: MS Tarnaveni - Ludus
  3. 10:44
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014
12:58
16m
13:14
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 12:58
    Iernut Statie Iernut
  2. Microbuz: MS Tarnaveni - Ludus
  3. 13:14
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014
15:58
16m
16:14
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 15:58
    Iernut Statie Iernut
  2. Microbuz: MS Tarnaveni - Ludus
  3. 16:14
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iernut - Bogata

De unde pleacă autocarul din Iernut către Bogata?

De la Iernut la Bogata circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Iernut.

Când pleacă autocarul din Iernut către Bogata?

Primul autobuz din Iernut pleacă la ora 06:28, iar ultimul pleacă la ora 15:58.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iernut către Bogata?

Călătoria cu autocarul de la Iernut la Bogata, durează 16min.